TIS بهترین دستیار شما در طراحی داخلی خانه

نوشته شده در يكشنبه, 11 مهر 1400

کمپانی هوشمندسازی TIS پنل لونا TFT را ارائه می‌کند: پنلی دیواری با صفحه‌ی تاچ که نه تنها برای کنترل گرمایش از کف و فن‌کوئل به کار می‌رود، بلکه امکان تنظیم روشنایی، سیستم صوتی، امنیتی و پرده‌ها را هم فراهم می‌آورد.
 
علاوه بر دکمه‌هایی با طراحی بی‌نظیر ظاهری زیبا به این پنل داده‌اند و امکان تعریف سناریوهای دلخواه را به کاربر می‌دهند، این قطعه شامل یک تقویم، ساعت، انرژی‌متر و گزارشگر آب‌وهواست.
تمامی این ویژگی‌ها تنها در یک پنل عرضه می‌شوند و شاید از همین روست که امروزه لونا TFT یکی از کاربردی‌ترین راهکارهای هوشمند شناخته می‌شود. به علاوه این قطعه در سایر قوطی‌های استاندارد شامل 2”x4” (آمریکا) و 3”x3” (انگلستان) و سایر قوطی‌های اروپایی به خوبی جای می‌گیرد.
 
پنلی که قابلیت اجرای هرگونه فرمان هوشمندی را داشته باشد، از نظر اقتصادی هم بسیار مقرون‌به‌صرفه است چرا که سیم‌کشی، نیروی انسانی، و زمان نصب و راه‌اندازی تا حد زیادی کاهش می‌دهد.
این پنل قابلیت کارکرد با پروتکل‌های Bus و Air را دارد و هم از طریق دستگاه کنترل از راه دور TIS (چرا که مجهز به گیرنه‌ی مادون‌قرمز است) و هم تلفن همراه قابل تنظیم است. کافی‌ست اپلیکیشن TIS را بر روی تلفن همراهتان نصب کنید تا بتوانید از هر جای جهان که هستید خانه‌تان را کنترل کنید. می‌توانید لونا TFT را از طریق الکسا، دستیار مجازی آمازون هم مدیریت کنید.
 
مجموعه‌ی این قابلیت‌ها لونا TFT را به راهکاری بدل می‌کند که به راحتی با هر سلیقه و نیازی هماهنگ می‌شود.
لونا TFT همان چیزی‌ست که دکوراسیون داخلی شما را تکمیل کرده و بدون شلوغ کردن دیوارها، جلوه‌ای تازه به خانه‌ی لوکس شما می‌بخشد.
back to top