اخبار

تاریخچه اینترنت اشیا


نوشته شده در 28/01/1401

اینترنت اشیا داستان پیدایش جالبی دارد. شاید اولین نمونه‌ای که بتوان واقعا نام اینترنت اشیا را روی آن گذاشت، دستگاه وندینگ حاوی قوطی‌های کوکاکولا بود که در دهه ۸۰، یعنی بیش از ده سال قبل از اینکه نام اینترنت اشیا...

 

با این کد مخفی، سلامت سخت افزار گوشی های سامسونگ را چک کنید.


نوشته شده در 17/12/1400

همواره بهتر است قبل از خرید گوشی کارکرده، سلامت سخت افزار گوشی های سامسونگ را با کمک کد دستوری که در ادامه خواهیم گفت مورد بررسی قرار دهید...

 

با تشک هوشمند Smart Care کووی شرایط ایده‌آل خود برای خواب را تنظیم کنید.


نوشته شده در 05/11/1400

IoTدر نمایشگاه CES 2022 از تشک هوشمند Smart Care کووی – Coway پرده برداشته شده است که تصورات شما از خواب را تغییر خواهد داد!شرکت «کووی» (Coway) که عمدتاً با دستگاه‌های تصویه هوای خود شناخته می‌شود، طی رویداد CES 2022 از یک تشک هوشمند رونمایی کرده است که تجربه‌ای ویژه از خواب را به ارمغان می‌آورد....

 

اینترنت اشیا به چه معناست؟


نوشته شده در 22/09/1400

IoTتا پایان ۲۰۲۱، تعداد دستگاه‌های اینترنت اشیا به ۴۶ میلیارد خواهد رسید؛ اما هنوز این سؤال مطرح است که آیا این پدیده دنیا را به جای بهتری تبدیل خواهد کرد یا پایان عصر تکنولوژی را رقم خواهد زد؟ تعریف بروس اشنایر، متخصص امنیت سایبری، از اینترنت اشیا در کنفرانس امنیت اطلاعات اروپا در لندن این بود...

 

قابلیت تبدیل متن به گفتار به Reels اینستاگرام اضافه می‌شود


نوشته شده در 29/08/1400

IoT اینستاگرام برای رقابت با تیک تاک و با توجه به محبوبیت قابلیت‌ تبدیل متن به گفتار و افکت‌های صوتی در میان کاربران تیک تاک، این دو قابلیت را به قسمتReels پلتفرم خود اضافه می‌کند. اینستاگرام از همان زمانی که Reels را به پلتفرم خود اضافه کرد، به وضوح کاربران تیک تاک را هدف قرار داده بود و امیدوار بود بتواند توجه این کاربران را جلب کند.

 

Smarty Ring، حلقه هوشمند برای کنترل تلفن‌های هوشمند


نوشته شده در 17/07/1400

IoT محبوبیت ایده‌های جذاب گجت‌های کوچک و بزرگ پوشیدنی این روزها به اوج خود رسیده است. از ساعت‌ گرفته تا عینک‌های شما می‌خواهند هوشمند شوند. حتی حالا قرار است حلقه‌ای که در انگشتتان قرار می‌دهید نیز هوشمند شود و شما را در آگاهی و استفاده از تلفن‌ یا تبلتتان یاری کند.

 

بر چسب ها: گجت‌ smarty ring

توجیه اقتصادی سیستم هوشمند ساختمان


نوشته شده در 11/07/1400

IoT از آنجایی که هزینه های مرتبط با نگهداری و تعمیرات در طول عمر مفید ساختمان سهم قابل توجهی از هزینه های ساختمان را شامل میشود،سیستم هوشمند مدیریت ساختمان با توجه به نقش مهمی که در کاهش این هزینه ها دارد ،سبب می شود تا برگشت سرمایه در زمان معقولی انجام پذیرد از این رو نقش توجیه اقتصادی سیستم هوشمند ساختمان نمایان می گردد.

 

هوشمند سازی


نوشته شده در 11/07/1400

IoTسیستم های هوشمند سیستم هایی هستند که فناوری پیشرفته ای داشته و نسبت به جهان اطراف خود واکنشی توام با ادراک دارند. در اواخر دهه ی ۱۹۵۰ میلادی مطالعاتی انجام شد که چگونگی روند ادراک کامپیوترها از محیط اطرافشان و نحوه تفسیر تصاویر و ترتیب ویدئوها را مشخص ساخت؛ از آن زمان به بعد، این فناوری قدرت روزافزونی یافت و به بخش جدایی ناپذیری از جامعه و صنعت تبدیل شد.

 

تجربه‌ی هتلی مدرن با TIS


نوشته شده در 11/07/1400

IoTه‌علاوه از آنجایی که چراغ‌ها و سیستم تهویه‌ی اتاق، حتی زمانی که مهمان‌ها در اتاق نباشند روشن است، انرژی به شکل بی‌رویه‌ای مصرف می‌شود. این موضوع می‌تواند خسارت مالی به بار آورد اما هیچ مالکی نمی‌خواهد مهمانهای هتلش را از یک اقامت خاطره‌انگیز و مطلوب محروم کند. از طرفی نمی‌توان از مهمان‌ها توقع داشت به یک اتاق سرد و تاریک قدم بگذارند.

 

TIS بهترین دستیار شما در طراحی داخلی خانه


نوشته شده در 11/07/1400

IoTکمپانی هوشمندسازی TIS پنل لونا TFT را ارائه می‌کند: پنلی دیواری با صفحه‌ی تاچ که نه تنها برای کنترل گرمایش از کف و فن‌کوئل به کار می‌رود، بلکه امکان تنظیم روشنایی، سیستم صوتی، امنیتی و پرده‌ها را هم فراهم می‌آورد.

 

back to top